Shqipëri-Izrael, arrestohen 4 shpërndarës droge në stadium

Prishtinë | 13 Nën 2016 | 14:13 | Nga

Në një deklaratë të policisë për median është raportuar se dje gjatë përgatitjes për ndeshjen Shqipëri-Izrael në stadiumin e Elbasanit janë arrestuar 4 shpërndarës droge.

Të arrestuarit janë V.H 24 vjeç nga Prizeni, D.D 20 vjeç nga Skrapari, D.SH 30 vjeç nga Gjakova dhe F.V 25 vjeç nga Fieri.

Sipas policisë gjatë kontrollit për tu futur në stadium, të arrestuarve u është gjetur në një pjesë të trupit sasi kanabisi nga 0.5 deri në 2 gramë, të vendosura të qeska të vogla.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme