S’ka klub që e do Bale

Prishtinë | 09 Gus 2019 | 08:41 | Nga Ekonomia Online

Asnjë klub është i interesuar që ta blejë prej Real Madridi, Gareth Bale.

Tottenham Hotspur shkurtimisht kishte shqyrtuar mundësinë e blerjes së uellsianit, por që më pas shikonte caqe më të reja si Giovani lo Ceslo dhe Ryan Sessegnon, shkruan esRadio, transmeton Klan Kosova.

Qëndrimi i pakëndshëm i tij në Bernabeu mund të zvarritet pasi kalimi i tij në Juansu Sunning për një vlerë rekorde dështoi që në fillim të verës.

Deri tash nuk ka shfaqur interesim askush që në radhët e saja ta ketë anësorin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme