Skriniar dhe Inter drejt rinovimit të kontratës

Prishtinë | 17 Jan 2019 | 14:14 | Nga Ekonomia Online

Inter po synojnë që ta mbajnë në radhët e veta Milan Skriniar duke ia ofruar një rinovim të kontratës, raporton Gianluca Di Marzio.

Kjo po bëhet edhe për t’i mbajtur larg klubet e interesuara për të, siç janë Barcelona dhe Manchester United.

Data e bisedimeve është caktuar me mbrojtësin, kontrata e të cilit pritet të skadojë më 2022.

Të ngjashme