Skuadra Everton e interesuar në futbollistin Gabriel Barbosa

Prishtinë | 24 Nën 2018 | 16:54 | Nga Ekonomia Online

Sipas Tuttomercatoweb , skuadra angleze, Everton, është në bisedime me Interin, rreth sulmuesit brazilian, Gabriel Barbosa.

Aktualisht futbollisti 22 vjeçar është duke luajtur për skuadrën Santos dhe është golashënuesi më i mirë në ligën braziliane, gjë që ka tërhequr vëmendjen e shumë skuadrave të tjera, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme