Skuadrat Bayern dhe Madrid të interesuara në Harry Kane

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 15:51 | Nga Ekonomia Online

Të dy skuadrat e mëdha, Bayern Munich dhe Real Madrid, janë të interesuara që ta përvetësojnë sulmuesin anglez, Harry Kane.

Sipas Don Balon, nëse futbollisti Kane vendosë të largohet nga Tottenhami, atëherë destinacioni i tij i preferuar do të jetë skuadra gjermane, shkruan Goal.

Së fundmi është raportuar se 25 vjeçari mund ta braktisë skuadrën angleze nëse kjo e fundit dështon ta sigurojnë një vend në Ligën e Kampionëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme