Skuadrat që e kanë siguruar kalimin tutje në Kupën e Kosovës

Prishtinë | 02 Dhj 2021 | 15:28 | Nga Ekonomia Online

Disa nga ndeshjet e Kupës së Kosovës kanë përfunduar.

Drita është kualifikuar tutje pas triumfit ndaj Drenasit në vazhdime kurse Intelektualët triumfuan me rezultat 1 me 0.

Dukagjini ka triumfuar ndaj Lirisë me rezultat 2 me 4, duke e siguruar kualifikimin tutje.

KEK-u poashtu e mposhti skuadrën e Trepçës me rezultat, 1 me 0.

Tashmë dihen të gjitha skuadrat të cilat janë kualifikuar tutje në Kupën e Kosovës: Prishtina, Ballkani, Drenica, Gjilani, Llapi, Malisheva, Fushë Kosova, 2 Korriku, Ramiz Sadiku, Ulpiana, Onix, Dukagjini, Drita, Ferizaj, Arbëria dhe KEK-u.

Të ngjashme