Solskjaer dëshiron t’i nënshkruajë tre lojtarë gjatë kësaj jave

Prishtinë | 01 Kor 2019 | 09:31 | Nga Ekonomia Online

Ole Gunnar Solskjaer i cili është menaxher i skuadrës Manchester United, i ka kërkuar zëvendëskryetarit ekzekutiv Ed Woodward, që t’i përfundojë punët në procedurë të shpejtuar në mënyrë që lojtarët e rinj të mund t’i bashkohen klubit.

Sipas Daily Star, Solskjaer i ka kërkuar Woodwardit që t’i pranojë kushtet e klubit Newcastle në lidhje me futbollistin Sean Longstaff, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Gjithashtu edhe futbollistët Bruno Fernandes dhe Christian Eriksen janë në listën e pritjes për t’iu bashkuar Djajve të Kuq.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme