Sonte rifillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Angli

Prishtinë | 15 Nën 2019 | 19:18 | Nga Ekonomia Online

Federata e Futbolli të Kosovës njofton opinionin se sonte nga ora 21:30 rifillon shitja e biletave për ndeshjen Kosovë – Angli.

Shitja e biletave kishte pasur probleme dhe shuëm tifozë kishin shprehur mllefin e tyre në rrjetet sociale pasi nuk arrinin ti siguronin ato në faqen që bënë shitjen e tyre.

“Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se kompania për shitjen e biletave online do të rifillojë me valën e dytë të shitjes së biletave për ndeshjen Kosovë – Angli, sonte në orën 21:30. Biletat mund t’i blini në platformën online ëëë.tiks.app

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme