Sot, nis turneu memorial “Fadil Vokrri”

Prishtinë | 25 Dhj 2018 | 11:30 | Nga Ekonomia Online

Turneu memorial “Fadil Vokrri” do të nis sot me gjashtë ndeshje, transmeton Koha.net.

Turneu kushtuar legjendës dhe ish-kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrrit do të nis nga ora 18:30 në palestrën e Pallatit, Rinisë dhe Sportit.

Hapjen e turneut do ta bëjnë dy djemtë e Vokrrit, Gramozi dhe Alberti.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme