Spurs konsiderojnë transferimin e Sturridge

Prishtinë | 12 Shk 2019 | 15:56 | Nga Ekonomia Online

Tottenham Hotspur po e shqyrtojnë mundësinë e transferimit të Daniel Sturridge gjatë fatit kalimtar të verës.

Sturridge është jashtë kontrate pas fundit të këtij stinori, por gjithashtu po përballet me probleme me gjyqin.

Mirëpo, The Mirror e kanë kuptuar që 31 vjeçari po konsiderohet si opsion për të qëndruar në bankën rezervë te Spurs, dhe për të shërbyer si zëvendësim i Harry Kane.

Të ngjashme