Spurs mundin Suns (VIDEO)

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 13:25 | Nga Ekonomia Online

San Antonio Spurs kanë realizuar fitore ndaj Phoenix Suns me reuzltat 111-86.

Bryn Forbes te vendësit pati më së shumti pikë në ndeshje, 24 sosh, si dhe 11 kërcime.

Në anën tjetër, T.J. Warren te Phoenix shënoi më së shumti pikë, gjithsej 23.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme