Strakosha kapet ”mat” me moderatoren shqiptare

Prishtinë | 22 Jan 2018 | 16:18 | Nga

Gardiani i Lazio, Thomas Strakosha duket se i pëlqen shumë prezantueset shqiptare!

Këtë e dëshmojnë dhe lëvizjet e tij sa i përket rrjeteve sociale, pasi ai u kap mat duke flirtuar në komente me Kejvina Kthjella ndërsa dhe flitej për një lidhje të ngushtë në mes dyshes, njofton Klan Kosova.

Megjithatë pavarësisht kësaj, që të dy mohuan të ketë ndonjë romancë mes tyre, e papritur tashmë qëndron krejt dicka tjetër në jetën e Strakoshas.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme