Sulmuesi i Leeds barazon rezultatin ndaj Liverpoolit

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 18:54 | Nga Ekonomia Online

Është barazuar rezultati në ndeshjen Liverpool-Leeds

Ishte një solo depërtim i sulmuesit Harrison që kaloi pa problem dy mbrojtësit e Liverpool, Alexander-Arnold dhe Gomez, për të goditur dhe shënuar në këndin e djathtë të Alisson në minutën e 12.

https://tiger.cdnja.co/v/ak/akoed.mp4?secure=4PbnIZJcBNYM2-lKsUw7yw&expires=1599935400

Të ngjashme