Te Manchester Unitedi janë të sigurt se Pogba do të qëndrojë në “Old Trafford”

Prishtinë | 21 Jan 2021 | 17:46 | Nga Ekonomia Online

Te Manchester United janë të bindur se ylli i tyre do të mbetet në “Old Trafford”.

Sipas “Manchester Star”, te Manchesterd Unitedi janë gjithnjë e më të sigurt se Paul Pogba nuk do të largohet.

Agjenti i tij, Mino Raiola ka theksuar se një lëvizje në një klub tjetër është shumë afër, por francezi është kthyer në formë dhe po shijon përsëri futbollin në “Old Trafford”.

Francezi 27-vjeçar me skuadrën angleze ka kontratë deri në qershor të vitit 2022. Ai këtë edicion në të gjitha garat ka shënuar katër gola dhe ka asistuar tri herë.

Të ngjashme