Tërhiqet shorti i FA Cup, Man United përballë Liverpoolit

Prishtinë | 11 Jan 2021 | 20:39 | Nga Ekonomia Online

Sot është tërhequr shorti për raundin e katërt në FA Cup, ku spikat një duel tejet interesant.

Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool do të përballen mes vete qysh në raundin e katërt.

Short i lehtë ishte për Manchester Cityn, i cili përballet me Cheltenhamin, shkruan Gazeta Express.

Arsenali në anën tjetër do të ndeshet me Southamptonin ose Shrewsburyn.

Chelsea do të ketë punë me Luton, kurse Tottenham përballet me Wycomben.


Image
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme