Terry më afër Aston Villa sesa Henry

Prishtinë | 10 Tet 2018 | 09:19 | Nga Ekonomia Online

Pos Thierry Henry, është edhe John Terry pretendent për të marrë pozitën e trajnerit të Aston Villa.

Terry ka qenë si opsion i dytë pas Henry për t’u emëruar kryemenaxher në Villa Park, shkruan Daily Star, përcjell Klan Kosova.

Por që tash francezi është duke favorizuar Monacon dhe që ish mbrojtësi i Chelsea mund të marrë postin e parë menaxheria në Birmingham.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme