Terry thotë se Hazardi është lojtari më i mirë në botë

Prishtinë | 27 Sht 2018 | 16:31 | Nga

Legjenda e Chelseat dhe Anglisë, John Terry beson se belgu, Eden Hazard është futbollisti më i mirë në botë dhe më i miri në Premier League.

Kjo deklaratë e Terry-t vjen pas një paraqitje fantastike të Hazardit, në fitoren 2-1 të Chelsea-t në Carabao Cup ndaj Liverpoolit.

“Çfarë goli nga Eden Hazard! Lojtari më i mirë në Premier League dhe në botë.” ka deklaruar Terry.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme