Thaçi falënderon futbollistët e Kosovës: Na keni bërë krenarë

Prishtinë | 19 Nën 2019 | 13:51 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, i ka falënderuar futbollistët e Kosovës për paraqitjen e mrekullueshme në kampanjes kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2020”.

Thaçi tha se i gjithë populli i Kosovës është krenar me këta djelmosha, të cilët ia zbardhën fytyrën dhe e promovuan si është më së miri vendin tonë.

Postimi i plotë:

Tash kur janë qetësuar emocionet për ndeshjet e Kombëtares së Kosovës dhe e shikojmë tërë udhëtimin e ekipit tonë të…

Gepostet von Hashim Thaçi am Dienstag, 19. November 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme