Tifozët e Realit festojnë përsëri fitoren e Barcelonës

Prishtinë | 28 Maj 2017 | 11:56 | Nga

Barcelona ka fituar mbrëmë Kupën e Spanjës, duke e mposhtur Alavesin në finale.

E duket se fitorja e Barcelonës nuk u festua vetëm nga tifozët katalunas.
Disa foto të shkrepura në Cibeles, tregojnë festën e përbashkët të tifozëve të Barcelonës dhe të Real Madridit për këtë fitore.

Kujtojmë që edhe në El Clasicon e fundit, disa tifozë me fanella të Realit festuan pas golit të fitores që u shënua nga Leo Messi në “Santiago Bernabeu”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme