Topi i Artë: Benzema dhe Wijnaldum ndajnë pozitën 26-të

Prishtinë | 02 Dhj 2019 | 18:00 | Nga Ekonomia Online

Karim Benzema dhe Georginio Wijnaldum kanë mësuar rezultatet nga votimet për ‘Topin e Artë’.

Kanë filluar të publikohen rezultatet e para nga ‘France Football’, rezultate të vlefshme për garën drejt ‘Topit të Artë’, shkruan lajmi.net.

Rezultatet personale të kësaj gare kanë mësuar edhe Benzema dhe Wijnaldum, të cilët ndajnë pozitën numër 26-të.

Favoritët për trofeun më të vlefshëm personal janë Lionel Messi dhe Virgil van Dijk.

Të ngjashme