Torres kërkon kthimin në Premier Ligë

Prishtinë | 12 Nën 2017 | 16:48 | Nga

Ylli i Atletico Madrid, Fernando Torres ka vënë në alarm skuadra angleze.

Spanjolli ka thënë se dëshiron që të rikthehet në Premier Ligë shkruan The Sun, përcjellë Klan Kosova.

Ish sulmuesi i Liverpool dhe Chelsea duket se ka vendosur të largohet nga klubi spanjoll dhe këtë dëshirë të tij e ka nxitur rikthimi i Diego Costa.

Lajmi për dëshirën që të rikthehet në ishull u ka rënë në vesh drejtuesve të klube Newcastle dhe Southampton të cilat e duan “El Nino”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme