Tre klube të interesuara për Piatek

Prishtinë | 08 Jan 2020 | 13:03 | Nga Ekonomia Online

Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, është i dëshiruar nga tre klube për afatin e janarit.

Calciomercato shkruan se Aston Villa, Bayer Leverkusen dhe Newcastle United janë klubet që kërkojnë që ta kenë për vete futbollistin, transmeton Klan Kosova.

24 vjeçari ka bërë 18 paraqitje në Serie A këtë sezon duke realizuar edhe katër gola.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme