Turma humb kontrollin gjatë ndeshjes Juventus-Real Madrid (Video)

Prishtinë | 04 Qer 2017 | 12:47 | Nga

Shumë persona u plagosën mbrëmë në Torino, pasi turmën e kapi paniku dhe nisi të vraponte pa kontroll gjatë ndeshjes Juventus-Real Madrid.

Rreth 20 mijë tifozë ishin mbledhur për të shikuar finalen e UEFA Ligës së Kampionëve te ekrani i madh.

Menjëherë pas ndeshjes u raportua se ka ndodhur një shpërthim, por mësohet se një fishekzjarrë ka shpërthyer në tokë duke ngjallur panik tek shikuesit dhe duke lënduar disa prej tyre.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme