U gjet i vdekur në apartamentin e tij, futbollisti dyshohet se ka kryer vetëvrasje

Prishtinë | 19 Kor 2021 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Williams Martinez është i gjetur i vdekur në apartamentin e tij.

Futbollisti nga Uruguaji dyshohet se ka kryer vetëvrasje sipas mediave lokale.

Martinez ishte anëtar skuadrës së divizionit të dytë, Villa Teresa, dhe ai dikur ka luajtur për skuadrën angleze WBA.

“Ne jemi të tronditur nga vdekja e Williams Martinez, ne i shprehim ngushëllimet tona familjes dhe miqve të tij”, njoftoi Federata e Futbollit e Uruguajt.

Të ngjashme