UEFA publikon formacionin më të mirë për fazën e grupeve të Champions

Prishtinë | 16 Dhj 2019 | 12:23 | Nga Ekonomia Online

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në këtë formacion mungojnë Cristiano Ronaldo si dhe Lionel Messi.

Në formacion, në portë gjendet, Navas, ku së bashku me Mbappe dhe Juan Bernat vijnë nga ekipi i PSG-së.

Në këtë formacion, edhe skuadra holandeze Ajax prezantohet me dy futbollistë, Ziyech dhe Tagliafico.

Duhet përmendur edhe sensacionin e kësaj faze, anëtarin e Salzburgut, Haaland. Klan.Kosova.

Të ngjashme