Unitedi i gatshëm të shesë Pogban

Prishtinë | 11 Dhj 2019 | 09:27 | Nga Ekonomia Online

Manchester Unitedi është i gatshëm që në afatin kalimtar të verës të shesë mesfushorin Paul Pogba.

Ylli francez qe një kohë të gjatë është në radarin e Real Madridit, Barcelonës e Juventusit, transmeton Koha.net.

E për ta zëvendësuar francezin “Djajtë e Kuq” kanë identifikuar yllin e Ajaxit, Donny van de Beek dhe atë të Atleticos, Saul Niguez.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme