Valon Berisha titullar te Lazio, në ndeshjen e Kupës së Italisë

Prishtinë | 14 Jan 2020 | 17:26 | Nga Ekonomia Online

Valon Berisha do të luajë nga minuta e parë në ndeshjen Lazio – Cremonese.

Lazio do të ketë përballë skuadrën e Cremonese, në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan lajmi.net.

Ndeshja mes Lazio dhe Cremones do të luhet me fillim nga ora 18:00, në Romë.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të skuadrave.

Lazio:

S.S.Lazio@OfficialSSLazio

📝

#LazioCremonese

La formazione scelta da mister #Inzaghi per il debutto in #CoppaItalia!

View image on Twitter

594:55 PM – Jan 14, 2020Twitter Ads info and privacy24 people are talking about this

Cremonese:

S.S.Lazio@OfficialSSLazio

🆚
⤵️

#LazioCremonese

Così i nostri avversari https://twitter.com/uscremonese/status/1217111200485515266 …U.S. Cremonese@USCremoneseEcco i nostri XI per la gara contro la @OfficialSSLazio #cremo #cremonese #usc #lazcre #coppaitalia #lazio #laziocremonese125:10 PM – Jan 14, 2020Twitter Ads info and privacySee S.S.Lazio’s other Tweets

Të ngjashme