Valverde flet për merkaton e Barcelonës

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 11:47 | Nga

Barcelona po e kalon këtë merkato vere duke parë se kë afron dhe kë mlargon Reali i Madridit. Katalanasit akoma nuk janë zgjuar për të treguar dhëmbët e tyre në merkato.

Këtë gjë e ka sqaruar edhe tekniku Valverde i cili ka dhën një intervistë për AS.

“Bellerin? Na pëlqen sepse është djali jonë, por nëe Arsenal nuk dëshiron ta japë, ne nuk mundemi të bëjmë asgjë atëherë. Verrati? Na pëlqen si mua, presidentit dhe lojtarëve. Ai është i palodhur dhe i përkushtuar”, ka theksuar ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme