Vazhdon interesimi i Arsenalit për Coman

Prishtinë | 04 Pri 2017 | 15:05 | Nga

Duket se Arsenali e ka seriozisht për Kingsley Coman.

Ylli i Juventusit, i huazuar te Bayern Munichu tashmë e një kohë është duke u monitoruar nga klubi anglez, të cilët me të përfunduar sezoni do lëvizin edhe zyrtarisht drejt francezit.

Gjithsesi topi është te këmbët e klubit gjerman, pasi ata e kanë huazuar me të drejt blerje.

Për lojtarin ka shfaqur interesim edhe Manchester City dhe çmimi i tij është rreth 25 milionë euro.

Të ngjashme