Vdes talenti i futbollit kosovar

Prishtinë | 21 Nën 2018 | 14:23 | Nga Ekonomia Online

Lajm tronditës jo vetëm për sportin por në përgjithësi Kosovën. Ka ndërruar jetë talenti i futbollit, Laurant Kadriu.

I ndjeri ka qenë futbollist i Hajvalisë, dhe është konsideruar një lojtar me të ardhme të ndritur.

“Sapo morëm lajmin për vdekjen e kojshisë tonë Laurant Kadriut, 16- vjeqar, nga një sëmundje mister e poshtër dhe e brishtë e cila po shkatërron njeriun çdo ditë e ma shumë! Lusim Zotin ta ketë mëshiruar e bekuar me Xhennet Inshallah, qoftë përherë në zemrat dhe kujtime familjare miqësore e shoqërore”, shkruan Burim Krasniqi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme