Vetëm barazim për Anglinë

Prishtinë | 11 Tet 2016 | 22:44 | Nga

Anglia nuk ka arritur më shumë se një barazim në ndeshjen kundër Sllovenisë.

Një ndeshje jo shumë atraktive, e cila përfundoi me rezultatin më të padëshiruar në futboll 0-0.

Anglia pati disa raste por që nuk i konkretizoi, gjë që ka mundur t’i kushtojë me pranim të golit, por ishte Joe Hart shpëtimtari i Tre Luanëve.

Me këtë barazim Anglia përsëri kryeson grupin me 7 pikë, duke lënë prapa Lituaninë dhe Slloveninë me nga 5 pikë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme