Vojvoda reagon pas golit të parë me Torinon

Prishtinë | 04 Maj 2021 | 12:59 | Nga Ekonomia Online

Torino dje arriti fitore të madhe në luftë për mbijetesë ndaj Parmës me rezultat minimal 1:0.

Ishte Mërgim Vojvoda që shënoi golin e fitores në minutën e 63-të dhe njëherit të parin për klubin italian, shkruan Gazeta Express.

Pas këtij goli, ka ardhur edhe reagimi i futbollistit kosovar.

“Çfarë kënaqësie të shënosh golin tim të parë për Torinon. Le të vazhdojmë. Elhamdulilah” – shkroi Vojvoda në profilin e tij në Facebook.

Të ngjashme