Vushtrria nuk ka pushim, në ditë vikendi prezanton prurjen e re

Prishtinë | 22 Jan 2022 | 15:50 | Nga Ekonomia Online

Skuadra e Vushtrrisë tashmë e ka misionin e qartë.

Ajo në pranverë lufton vetëm për vendin e parë që dërgon në elitë, dhe kjo është arsyeja që klubi po sjell vazhdimisht përforcime.

Klubi sot përmes një njoftimi në Facebook ka njoftuar se Eugen Rafuna është bërë pjesë  e skuadrës vushtrriase.

Njoftimi i FC Vushtrrisë:

Eugen Rafuna rikthehet në Vushtrri

Mbrojtësi Eugen Rafuna i ardhur nga KF Arbëria, ka vendosur që në këtë gjysmësezon t’i mbrojë ngjyrat tona

Ne i deshirojmë suksese në paraqitjet e tij dhe atë që secili prej nesh e pret #rikthimin në superligen e Kosovës!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme