Wanda Nara nuk e di nëse Icardi ka të ardhme te Interi

Prishtinë | 01 Maj 2019 | 14:32 | Nga Ekonomia Online

Wanda Nara ka pranuar se nuk është e sigurt për të ardhmen e Mauro Icardi te Interi.

Wanda është një personalitet i mediave, showgirl, prezantuese televizive, modele, por edhe agjente dhe gruaja e sulmuesit argjentinas.

“Unë punoj për Mauron dhe gjithashtu për familjen time. Unë jam menaxhere”, tha ajo për El Insoportable.

“Ne kemi një numër 9 për ekipin kombëtar argjentinas, i cili është në dispozicion për një kohë të gjatë”.

“Do të doja të kthehesha në Argjentinë për të vazhduar karrierën time. Në mëngjes ngrihem në orën 8 dhe i çoj fëmijët në shkollë. Preferoj makina normale mbi Ferrarin ose Rolls Royces”.

“Do të shohim, ai vendos,” shtoi ajo duke vazhduar “Ai ka ende një kontratë dyvjeçare. Unë vetëm mund t’i jap atij disa këshilla. Icardi ishte kapiten i Interit. Tani ai është një marinar”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme