Werner dëshpëron Unitedin, Liverpoolin e Bayernin

Prishtinë | 12 Mar 2018 | 08:51 | Nga

Timo Werner do të qëndrojë edhe për një sezon te RB Leipzig.

22-vjeçari i talentuar gjerman, Timo Werner, ka hedhur poshtë mundësinë e largimit gjatë verës nga RB Leipzig, ai ka thënë se do të qëndrojë edhe për të paktën një sezon te klubi që u transferua në vitin 2016.

Për 22-vjeçarin janë duke u interesuar klube si; Manchester United, Liverpool, Real Madrid dhe Bayern Munich – por thotë se nuk është gati ende që të lëvizë në një klub të madh.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme