Xhaka dhe Mustafi së bashku vazhdojnë me Arsenalin

Prishtinë | 11 Kor 2019 | 18:31 | Nga Ekonomia Online

Dyshja shqiptare e Arsenalit, Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi, kanë demantuar spekulimet se mund të largohen nga Arsenali.

Kjo pasi ata i janë bashkuar ekipit në përgatitjet para sezonale për në Amerikë.

Xhaka ka publikuar një foto ku shihet së bashku me Mustafin.

Mediet nga Angli kohëve të fundit kanë raportuar se trajner Unay Emery për ta bindur Xhakën që të qëndrojë te Arsenali i kanë ofruar edhe shiritin e kapitenit.

Të ngjashme