Xhaka, i pazëvendësueshëm në Arsenal

Prishtinë | 14 Tet 2017 | 09:55 | Nga

Watford dhe Arsenal do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së tetë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Ylli kosovar, Granit Xhaka, sikurse në ndeshjet e kaluara, edhe ndaj Watfordit do të jetë titullar.

Kurse, Shkodran Mustafi nuk do të mund t’iu ndihmojë shokëve pasi ka pësuar lëndim gjatë paraqitjes me përfaqësuesen e Gjermanisë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme