Ylli i Milanit së shpejti publikon albumin e parë rap

Prishtinë | 23 Jan 2021 | 15:54 | Nga Ekonomia Online

Ylli i Milanit, Rafael Leao do ta publikojë albumin e tij të parë rap më 29 janar.

Anësori portugez njoftoi lajmin në profilin e tij në Instagram, kurse titulli i albumit do të jetë “Beginning”.

Leao nuk është lojtari i parë i Serie A që përpiqet të hyjë në botën e repit, pasi portieri i Atalantas, Gollini publikoi këngën ​​’Rapper coi guanti’ (Rapper me doreza).

Leao ka shënuar gjashtë gola dhe ka bërë katër asistime me Milanin këtë edicion në 19 paraqitje në të gjitha garat.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme