Zanetti zbulon emrin e ekipit të Icardit për sezonin e ri

Prishtinë | 14 Qer 2018 | 14:27 | Nga

Javier Zanetti ka një lajm të mrekullueshëm për gjithë tifozët e Interit.

Ish-kapiteni i “Nerazzurrëve”, ka thënë se sulmuesi kryesor Mauro Icardi, nuk do të largohet nga Giuseppe Meazza.

“Icardi është dhe do të mbetet i yni”, u shpreh Zanetti, përcjell lajmi.net.

Icardi ka zgjuar interesim nga rivali i Serie A, Juventus.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme