Zbulohen fanelat e Botërorit 2018

Prishtinë | 20 Mar 2018 | 21:24 | Nga

Kur duhen ende edhe 3 muaj, gjithnjë e më shumë po zbulohen detaje nga finalet e kampionatit Botëror të futbollit. Radhën e kanë fanelat e disa prej skuadrave që janë nën kontratë Adidas dhe Nike.

Dy komanitë më të mëdha të veshjeve, Adidas dhe Nike ka sjellë modelet e të dyja uniformave për Gjermaninë, Belgjikën, Kolumbinë, Spanjën, Portugalinë, Meksikën, Kroacinë, Suedinë dhe Japoninë, transmeton tch.

 

Skuadrat kanë të detyrueshme të kenë të paktën dy uniforma, një me ngjyrë dhe një të bardhë.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme