Zbulohet skema spanjolle që “çmendi” Shqipërinë mbrëmë

Prishtinë | 10 Tet 2016 | 09:37 | Nga

Spanja mbrëmë ishte fantastike në çdo gjë, duke mos i dhënë asnjë shans Shqipërisë.

Pas ndeshjes, gazetarët shqiptarë kanë vizituar zhveshtoren e Spanjës, ku shihej tabela ku trajneri Jule Lopetegui, iu ka dhënë instruksionet futbollistëve të tij.

Ajo është shpërndarë në mediat online dhe në rrjetet sociale.

Paraqitjen e jashtëzakonshme të Spanjës e pranuan të gjithë te Kombëtarja, duke pohuar se kurrë nuk janë dominuar nga askush në atë mënyrë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme