‘Zero shanse që Neymar të kthehet në Barcelonë’

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-12-21 08:09:52Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com
Prishtinë | 23 Nën 2018 | 09:19 | Nga Ekonomia Online

Mesfushori spanjoll, Xavier Hernández Creus, ka thënë se nuk ka shanse që Neymar të kthehet në Barcelonë.

“Kam lexuar shumë lajme dhe jam i informuar për çdo gjë rreth futbollit. Shoh zero shanse që Neymar të kthehet në Barcelonë”, ka thënë Creus për Cadena SER.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme