Zhegrova ftohet prapë për ndeshjen e radhës të Genkut

Prishtinë | 03 Nën 2018 | 16:55 | Nga Ekonomia Online

Edon Zhegrova si duket ka gjetur veten pas një fillimi të sezonit jo shumë të mirë me klubin e tij, Genk.

Pas fitores 4-2 në ndeshjen ndaj Royal Antwerp ku luajti si titullar, Zhegrova është thirrur prapë nga trajneri, Philippe Clement për ndeshjen e së shtunës ndaj Club Brugge, njofton Klan Kosova.

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 18:00, dhe nëse kosovari aktivizohet do të jetë paraqitja e tij e pestë me klubin belg.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme