Zhegrova kthehet tek Genk

Prishtinë | 11 Sht 2020 | 21:34 | Nga Ekonomia Online

Edon Zhegrova është kthyer në Genk pas një viti e gjysmë si huazim te FC Basel deri sa njjë marrëveshje mbi një transfer përfundimtar nuk është arritur akoma në mes të dy klubeve. Kosovari ka një kontratë deri në mes të vitit 2021, ka bërë të ditur faqja zyrtare e ekipit të Genk.

Zhegrova është ende duke u rikuperuar nga një dëmtim në kyçin e këmbës dhe për këtë arsye ende po stërvitet individualisht.

Të ngjashme