Zidane refuzon të flas për Superligën Evropiane

Prishtinë | 20 Pri 2021 | 14:39 | Nga Ekonomia Online

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane refuzoi të komentojë mbi Superligën në një konferencë shtypi përpara ndeshjes së nesërme kundër Cadiz.

“Këto janë pyetje për Presidentin. Unë jam këtu për të folur në lidhje me ndeshjen, ”pretendoi Zidane.

“Nuk do të jap mendimin tim për Superligën. Ju mund të thoni që unë kurrë nuk përfshihem, dhe kjo është e vërtetë. ”

Real Madrid është një nga klubet që shpalli përfshirjen në Superligë të dielën me 11 anëtarë tjerë themelues.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme