ZYRTARE: Dridhet Superliga e Kosovës, Ballkani bën dy transferime të mëdha

Prishtinë | 01 Gus 2020 | 15:24 | Nga Ekonomia Online

Sulmuesi i njohur, Mevlan Zeka dhe portieri, Kenan Haxhihamza nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi i Ballkanit përmes rrjeteve sociale, transmeton Indeksonline.

Zeka së fundmi ishte pjesë e Feronikelit, por sot atij i ka skaduar kontrata dhe është futbollist i lirë.

Të dashur tifoz ,Mevlan Zeka dhe Kenan Haxhihamza nga sot janë pjesë e FC Ballkanit Sulmuesi Mevlan Zeka dhe…

Gepostet von FC Ballkani am Samstag, 1. August 2020

Të ngjashme