Del në shitje Samsung Galaxy Note7 (Foto)

Prishtinë | 21 Gus 2016 | 09:11 | Nga

Kompania e Koresë së Jugut – Samsung ka njoftuar këtë të premte përmes një deklarate për shtyp daljen në treg të Samsung Galaxy Note7. Po ashtu Samsung ka zbuluar edhe listën e vendeve ku Samsung Galaxy Note7 ka dal zyrtarisht në shitje.

Lista përfshin SHBA-në, Kanadanë, Meksikën, Puerto Ricon, Australinë, Zelandën e Re, Singaporin, Tajvanin, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Korenë.

Sa i përket Evropës, Galaxy Note7 është vendosur që të lançohet zyrtarisht më 2 shtator, përveç shteteve Belgjikë, Holandë, Luksemburg dhe Ukrainë – ku lançimi është shtyrë.

më 2 shtator, përveç shteteve Belgjikë, Holandë, Luksemburg dhe Ukrainë – ku lançimi është shtyrë.

2

3

4

5

6

7

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme