Harley-Davidson publikisht zbulon biçikletat e tyre elektrike

Prishtinë | 07 Nën 2019 | 16:52 | Nga Ekonomia Online

Harley-Davidson janë të njohur për motoçikletat e tyre premium.

Siç duket, ata gjithashtu duan të futen në tregun e biçikletave elektrike.

Ata zbuluan publikisht biçikletat e tyre elektrike në auto-show ‘Motor EICMA 2019’, siç vërehet nga Eelectrek.co.

Kishte tre variante të biçikletave elektrike të ekspozuara dhe të gjitha ishin mjaft interesante.

Mund të shihni imazhet në vijim, të marra nga Electrek në postimin e tyre.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme