Snapchat nuk ka ku t’i çojë paratë

Prishtinë | 01 Gus 2016 | 15:47 | Nga

1.8 miliardë dollarë do ta bënin çdokënd të çmendur. Personalisht mendoj se do të blija një ishull. Por çfarë ndodh kur ju jeni një ndër mediat sociale më të mëdha dhe me influencë që bota ka parë ndonjëherë? Atëherë do të filloni të bëni gjëra të çuditshme.

Snapchat ka filluar t’i vendosë fantazmat e saj poshtë koshave që përdoren gjatë kontrollit të sigurisë në aeroporte.

Sidoqoftë duket pak e çuditshme që Snapchat po promovon aplikacionin e saj në një vend ku në fakt ju nuk mund ta përdorni këtë program, në aeroport. Më besoni që nuk do të donit të ngatërroheshit me oficerët e policisë, ndërkohë që po shfletoni rastësisht në celularin tuaj.

snapchat1

snapchat5

snapchat2

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme