Vivo NEX S testohet me plot “torturë”

Prishtinë | 15 Kor 2018 | 14:28 | Nga

Kompania e njohur kineze, Vivo, muajin e kaluar ka lansuar smartfonin e parë në botë me komplet ekran (pa prerje – notch) dhe kamerën për ‘selfie’ që aktivizohet si një periskop.

Tani, llogaria e famshme “Jerry Rig Everything” në YouTube e ka testuar qëndrueshmërinë e këtij smartfoni sikurse që bën çdo herë me smartfonët e rinj, transmeton Koha.net. Vivo NEX S duket se ia ka dalë bukur mirë në këtë test plot “torturë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme